teenagers OOD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teenagers OOD

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интересни начини да се оправдаете, че сте закъснели за някъде

Go down 
АвторСъобщение
miss_kiss
Admin
Admin
miss_kiss


Брой мнения : 47
Age : 29
Местожителство : тук, там все едно - на кой му пука
Registration date : 23.06.2008

Интересни начини да се оправдаете, че сте закъснели за някъде Empty
ПисанеЗаглавие: Интересни начини да се оправдаете, че сте закъснели за някъде   Интересни начини да се оправдаете, че сте закъснели за някъде Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 6:03 am

1.Годзила беше се напушила в нашия двор.
2. Помагах на съседката да се измъкне от микровоновата печка, защото беше се заклещила от плевелите вътре...
3.Гаджето на най-добрата ми приятелка за заклещи за стола, освобождавахме го от въжетата.
4.В часа по физика даскал/ката отвори огромна черна дупка и за малко да не ни погълне всичките!
5.Една мравка нинджа се изпречи на пътя ми и трябваше да се разправям с голи ръце!
6.Плюшеното мече на Пенчо почина.Погребвахме го!
7.Попа от църквата на втората пряка реши да проповядва и одими пътя с кандилото.В следвие, на което пешеходците умряха от задушаване.
8.Трябваше да прекопая градинката на баба Иванка от Прилеп.Донесох ви доматки.А чакай ,малко вие сте направили салатка!
9.(Пред къщната врата, говорите с вашите) Паднах в асансьорната шахта.Странно, къде останаха ключовете?
10.С момчетата от квартала пак играехме на "секс" , пак аз бях най-опред.
11.Правех химични опити в лабораторията.Странно, но после ни евакоираха всичките?!?
12.Без да исках обърках апартаментите и влязох в тоя на съседката.А тя горката крещеше името на Сашо от делния етаж, като подскачаше отгоре му.
13.Мара от горния клас роди. Казва,че е от мен, но незнам защо бебето прилича на Иван съседния блок...Апък каза, че не го познава...
14.(Ако сте на село) Давах малко антифриз на пиленцата, само как го изгълтаха.
15.Срещнах Лили от село, каза че те харесва! Да, оная с къдравите мустаци и с космите по зъбите..
16.(Отново при някой приятел) Видях вашите преди малко.Чух,че говореха да ти вземат нов лаптоп.Аз пък се зачудих и ги питах дали знаят за 5-те двойки днеска и за 2-та счупени джама в дирекцията на училището...Ам споменах им че пушиш...Те нали знаят?
17.(Пред някакви вид американски политици) Видях някаква маймуна на улицата и то с костюм.Гръмнах я с двуцевката...А то т'ва ли било президента на САЩ?
18.Баба ти Румка пак умря. Иии таз' жена не спря, няма умора начи.
19(Срещаш Анджелина Джоли)Хей току-що видях Брад да изпробва новата си пушка.Тя взе,че гръмна и оная му работа се разтече.Ама незнам, не съм сигурен. Имаше много кръв видях...
20. Леля Радка се качи на блока да гони една хлебарка. И сега...блока го няма... къде изчезна?
Върнете се в началото Go down
http://teenager.bestoforum.net
 
Интересни начини да се оправдаете, че сте закъснели за някъде
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
teenagers OOD :: Забавления! :: Вицове, лафове, смешки...-
Идете на: